Wielki powrót

stylizacje

Plułam sobie w brodę, że nie jestem w stanie ogarniać tego, co od zawsze było podstawą tego bloga. Ale udało się – jest wielki powrót! Bang!

 

Czasami siły wyższe (czytaj: wieczne zimowe ciemności) nie pozwalają na robienie tego, co lubisz. W tym przypadku praca na etat – wychodzenie z domu jak jeszcze jest ciemno, powrót dawno po zachodzie słońca – w połączeniu ze studiowaniem zaocznym dało mieszankę wybuchową, która sprawiła, że na kilka miesięcy z bloga zniknęły jakiekolwiek stylizacje.

Mam nadzieję, że mi to wybaczycie (ale ja Was lubię, Wy mnie też, więc chyba się dogadamy) i dacie siłę do działania po powrocie. Bo ja się jaram :D Szczególnie, że Momentarius robi dokładnie takie zdjęcia, jakie zawsze chciałam mieć na blogu.

Chcę zrobić mały projekt. Zarówno dla Was jak i dla siebie. Spróbuję tworzyć wiele stylizacji, opartych na pewnym zestawie ubrań, aby udowodnić, że nie trzeba wydawać majątku, żeby wyglądać różnorodnie ;) Coraz bardziej zmierzam w stronę minimalizmu – w zasadzie w całym życiu, bo zaczynam widzieć coraz więcej pozytywnych aspektów takiego stylu :) W szafie tym bardziej, bo studenckie mieszkanko nie ma przecież oddzielnej garderoby, a do tego i tak większość rzeczy założę raz, albo dwa, bo na co dzień noszę kilkanaście moich ulubionych ciuchów na zmianę. Skoro więc robię tak w normalnym życiu, dlaczego mam przedstawiać to inaczej na blogu? :)

Jak na pewno zdążyliście zauważyć, w mojej garderobie przeważa czerń, biel i szarości. Najlepiej się w tych kolorach czuję, a do tego są po prostu najbezpieczniejsze i mała szansa, że zaliczymy modową wpadkę :) W tym przypadku sprawdziła się zasada ubrania „na cebulkę” – warstwy swetra delikatnie wychodzą poza długość płaszcza, co daje w efekcie wrażenie „objętości”. Żeby zestaw nie był zbyt nudny, narzuciłam na płaszcz mój najnowszy łup z sh (a taki szal chodził za mną dobre pół roku, tylko nigdzie nie mogłam znaleźć idealnego). Dzięki temu warstw zrobiło się jeszcze więcej, co fajnie ożywia całość.

Dajcie znać, czy pasuje Wam taka forma wpisów modowych. Miałam sporo głosów, żeby pisać, dlaczego wybrałam takie ubrania, a nie inne – spełniam więc te prośby, mam nadzieję, że w stopniu wystarczającym :)

fot. Momentarius

IMG_7886 (1067x1600)2IMG_7875 (1067x1600)Spodnie, sweter, torebka – Top Secret | Płaszcz – tutaj | Buty – CzasNaButy | Szal – sh | Okulary – Sinsay

IMG_7904 (1600x1001)IMG_7872 (1067x1600)1

Zobacz inne:

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *