I’m waking up

Wiecie co? Właśnie odkryłam, czemu faceci żyją krócej od kobiet! :D Toż to stworzenie, jakim jest mężczyzna, jest uparte bardziej, niż osioł i nie rozumie, że czasami coś jest złe. Nie je śniadań („bo rano nie jest głodny„), ale za to przekąsza w środku nocy („bo tym razem jest głodny„); śpi w ciągu dnia po 3 godziny („bo jest zmęczony„), a potem siedzi do 4 nad ranem („bo nie ma na nic czasu„).  Podobne sytuacje można wymieniać godzinami. I jak takiemu wytłumaczyć, że niektóre czynności zwyczajnie rozpieprzają mu organizm? Nijak, nie da się – facet to facet i oczywiście on ma rację :D Nie przegadasz, choćbyś się starała wieki. I tak nie posłucha, i przez takie osiołkowate upieranie się przy swoim mamy taką, a nie inną różnicę w średniej długości życia ;) Ale, takim denerwowaniem się na nasze prywatne okazy płci męskiej same siebie wpędzamy do grobów – lepiej sobie odpuścić, żeby żyć jeszcze dłużej, a co!

Dzisiejszy zestaw, który Wam prezentuję, to typowa klasyczna stylizacja. Czuję się w takich znakomicie, szczególnie tutaj – skórzane spodnie i kapelusz sprawiają, że nie jest nudno i przewidywalnie :) To pierwsze zdjęcia na blogu w mojej nowej fryzurze, czuję się w niej świetnie! :) Wiosna przyszła całkowicie, dzisiaj w zasadzie było już lato :) Nie wiem jak Wy, ale ja przy takiej pogodzie mogłabym chyba nawet nie spać, czuję się, jakbym miała w sobie niewyczerpującą się baterię :) Mam ogrom energii, dzięki czemu mogę robić ogrom rzeczy, a dzięki temu robieniu znowu mam jeszcze więcej energii – perpetum mobile! :D Żyć, nie umierać. Korzystamy z weekendu, korzystamy! Jutro od rana spacerki, rowerki, czy co jeszcze lubicie :)modaPIC_6630PIC_6593PIC_6658

| Romwe shirt & blazer | Zara via Choies pants | styloweobuwie heels | h&m hat | nails and colors nails |

PIC_6615PIC_6653PIC_6715PIC_6697PIC_6702PIC_6692PIC_6688

Zobacz inne:

6 komentarzy

  1. Bosko wyglądasz :)

    I masz rację, z facetami gorzej niż z dziećmi, bo takiemu maluchowi to chociaż wytłumaczysz, że coś złe, coś niedobre :) Eh, ja mojemu kiedyś ciągle chciałam ‚przemawiać do rozsądku’, ale moja cierpliwość się wyczerpała i dałam sobie spokój, od tamtego czasu jestem dużo spokojniejsza he :)

    Pozdrawiam/ MojeMalinoweLove

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *