Wakacyjne finanse

Wakacje to najbardziej oczekiwany przez nas czas  – inaczej jednak sprawa się ma dla naszych portfeli. Oczywiste jest, że wydajemy całkowicie inne kwoty, niż w ciągu roku. Zdecydowanie są to kwoty wyższe. Wakacje to czas odpoczynku i zabawy, a nie ciągłego myślenia o zawartości naszego portfela. Wiadomo – większość osób oszczędza na ten czas, aby ze spokojem korzystać z uroków lata – czy to w mieście, czy na jakimkolwiek wyjeździe. Podczas wakacji co krok natykamy się na wspaniałe rzeczy, których koniecznie musimy spróbować, mimo tego, że związane są ze stopniowym topnieniem zasobów naszego konta. W końcu po to wyjeżdżamy: żeby poznać coś nowego, żeby odpocząć, żeby pożyć choć chwilę inaczej, niż na co dzień. Cudownym jest, że mamy takie możliwości :) Nie do końca jednak fajne jest, że finanse roztapiają się w tempie błyskawicznym. Widzę to po sobie: na początek wakacji wybraliśmy z M. Warszawę. I mimo tego, że mieszkaliśmy u rodziny, więc nie musieliśmy martwić się o nocleg czy wyżywienie – kwoty na kontach nieźle się uszczupliły ;) A to wyjście do Galerii Sztuki, a to wizyta w Centrum Kopernika, a to obiad na mieście – wszystko kosztuje. I mimo tego, że zostawia cudowne wspomnienia (a także i wiedzę), to jednak chciałoby się jakoś oszczędzać. Wakacyjne finanse to ciekawy temat ;)

Nie jestem zwolennikiem wiecznego odmawiania sobie przyjemności na wakacjach. Jednak są rzeczy, na których możemy zaoszczędzić – a wtedy mieć zapas gotówki na niespodziewane atrakcje :) Jaki mam na to sposób? Bardzo prosty! Rabaty! :)

Promoszop to portal, na którym znajdziecie najnowsze kody rabatowe do wielu sklepów. Czasami na wakacjach jest tak, że zostajemy nagle postawieni np. przed dużym wyjściem, a nie mamy w co się ubrać. Wiadomo, wyglądać trzeba dobrze :D Skoro więc musimy coś kupić, to czy nie lepiej jest kupić to taniej? Wchodzicie na stronę, szukacie interesującego Was sklepu i voilà! Sukienka czy nowe szpilki kupione taniej :) A w portalu Promoszop kobiety mają raj – znajdziecie tutaj rabaty do takich sklepów, jak: Zalando, Sarenza, Answear, Deezee, i wiele innych :) Trafił się deszczowy dzień i nie masz co ze sobą zrobić? Bierz kupon rabatowy do Empiku i leć po nową książkę :) Przydałby się jakiś nowy kosmetyk? Nie ma problemu! Na tej stronie znajdziecie rabaty nawet do Douglasa czy Sephory :) Wejdźcie i przekonajcie się sami :)

DSC_0290

Przy okazji: jeśli dopiero szykujecie się do wakacji i nie do końca wiecie, co ze sobą począć, chodźcie na konkurs, w którym możecie wygrać voucher EmpikTravel! :)

W dobie kryzysu warto rozglądać się za takimi okazjami. Są rzeczy, których tak czy siak potrzebujemy – jeśli możemy je kupić po niższej cenie, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na wakacyjne przyjemności – dlaczego nie skorzystać? :)

 

* wpis sponsorowany

Zobacz inne:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *