Uderz mnie mocno.

stylizacja z kapeluszem

Uderz mnie, bynajmniej nie fizycznie. Uderz mnie tym, że robisz coś w życiu. Pokaż, że zajmujesz się czymś tak fajnym, że opadnie mi szczęka. Pokaż, że jesteś człowiekiem, który żyje, a nie tylko egzystuje.

Spotkałam się wczoraj ze znajomym, w pewnym momencie temat zszedł na to, że przerażająca liczba osób nie robi ze swoim życiem absolutnie nic. Nie zajmują się niczym fajnym, nie mają żadnego hobby, nic ich nie interesuje. Ot, takie roślinki. Szkoła/uczelnia/praca (niepotrzebne skreślić) – facebook – telewizja – imprezy. Cała ich egzystencja. Spróbuj porozmawiać na jakikolwiek temat – cisza. Byli ostatnio na jakimś fajnym filmie, który powalił ich na łopatki? Niee, oni to filmów nie oglądają, bo po co, przecież wszędzie to samo, może ewentualnie jakiś serial. Słuchali czegoś super, odkryli jakąś świetną muzykę? Niee, słuchają tego, co w radiu, bo najprościej i wszyscy to znają. Robili ostatnio coś ciekawego? No, w piątek byli na imprezie w tym modnym klubie. A coś poza tym? Nic. Gratulacje, pozazdrościć.

Staram się nie generalizować, bo osobiście mam ogrom znajomych, którzy robią naprawdę super rzeczy. Jednak coraz częściej zdarza się tak, że kiedy poznaję nową osobę, jest właśnie z tych egzystujących. A przecież jest tyle do zrobienia! W dzisiejszych czasach dostępne jest chyba wszystko, co tylko sobie wymarzysz! Już nawet nie mówię o górnolotnych zajęciach (chociaż co kto lubi – świat będzie ciekawszy!) :) Ale możesz śpiewać, grać, tańczyć, malować, robić zdjęcia, jeździć stopem, szydełkować, czytać, poszukiwać nowych brzmień, odkrywać filmowe perełki, pisać, tworzyć latte art, prowadzić własną stronę internetową, MOŻESZ WSZYSTKO! Hobby to najlepsza rzecz, jaką możemy urozmaicić nasze życie! Bierzmy się do roboty! Zaskoczcie mnie tym, co Wy robicie, bo wierzę, że robicie dużo! :)

Co do zdjęć: ponownie stylizacja z kapeluszem ;) Jednak w takiej wersji, w jakiej chyba mnie tutaj jeszcze nie było :) Zmiany są dobre, nawet te małe! Krótki top to hit na to lato – w połączeniu z przewiązaną koszulą i kapeluszem to dość nonszalancki zestaw ;) Botki można oczywiście zamienić na trampki czy slip-on’y i już mamy gotowy look na letnie wypady! :)

photos s.m.art studio

PIC_80542PIC_81081| Choies top | Romwe pants | Czasnabuty wedges | Goodlookin jacket | H&M hat |

PIC_810534

Zobacz inne:

13 komentarzy

  1. Jestem typem osoby, która nie może usiedzieć w miejscu i nic nie robić. Nie jestem w stanie pojąć rozumem, jak można po prostu egzystować i jako jedyne hobby traktować wyjście do klubu. Co do moich hobby, co chwile się one zmieniają, sporą część mojego życia poświęciłem na prowadzeniu kanału na youtube, teraz skupiam się na blogu. No i jestem zapalonym miłośnikiem Dalekiego Wschodu, do którego niedługo mam zamiar się wybrać i z nim wiąże plany na przyszłość.

  2. Ehh… ja jestem cosplayerką, ale ostatni stój zrobiłam półtora roku temu, bo studia niestety nie sprzyjaj tworzeniu strojów, które pochłaniają mnóstwo czasu. Moją największą miłością są jednak podróże, myślę o tripie po Azji w przyszłym roku (Chiny, Japonia, Korea, Tajlandia i Singapur), ale jak na razie wszystko w sferze marzeń ;)

  3. Botki robią wrażenie. Ale ja nie o tym :D przeważająca ilość osób, które znam, to ludzi bez zamiłowań, bez pasji, bez konkretnego celu- tylko imprezy i internet. A gdzie cała reszta…?

  4. świetne buty! moim hobby jest moja praca :) pracuję z dziećmi, mam zajęcia edukacyjne dla różnych grup wiekowych, dotyczące przeróżnych zagadnień, natomiast w drugiej pracy realizuję się artystycznie – jestem rysownikiem, a w niedalekiej przyszłości mam zamiar połączyć obie pasje :) poza tym mnóstwo czytam, to też mogłabym robić zawodowo :)

  5. Jak w tych butach noga wspaniale i zgrabnie wygląda! I tak mądrze napisałaś, że aż mi się głupio zrobiło i zabieram się za robienie czegoś sensownego! Buziaki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *