Think pink!

Nigdy zbytnio nie wierzyłam w moc pozytywnego myślenia. Myślałam: „Ok, jakieś podłoże psychologiczne może to ma, ale chyba przesadzają, trąbiąc o tym na prawo i lewo”. I wiecie co? Kiedy tylko stwierdziłam, że trzeba to zmienić, że żyjemy w kraju ciągłego braku wiary w siebie, że MOGĘ – zobaczyłam, że faktycznie tak jest! Zainwestowałam w bloga, w jego i swój rozwój, i w krótkim czasie to zaczyna JUŻ przynosić efekty! Z dnia na dzień przybywa coraz więcej czytelników, publikuję posty nie tylko o modzie, sam KOMINEK napisał mi, że mój „blog jest ładny i w zasadzie nie ma się do czego przyczepić”, a ja cały czas się rozwijam! Niesamowite uczucie – kiedy uwierzysz, że będzie dobrze, naprawdę tak się dzieje :) Dlatego od dzisiaj – think pink! Patrzymy na świat tylko przez różowe okulary!

To dlatego dzisiejszy zestaw jest taki, a nie inny – genialna różowa sukienka (z neoprenu, nawet nie wiecie, jaki to śmieszny materiał! Coś jak… Pianka dla nurków?) robi całą stylizację. Nie chciałam przekombinować, dlatego wszystkie dodatki czarne. I związane włosy! Prosiłyście mnie wcześniej o to – teraz, po ścięciu grzywki, zobaczycie mnie tak o wiele częściej! :) A więc, dzisiejsze motto raz jeszcze: think pink!

zdjęcia: s.m.art studio

think pinkPIC_6894PIC_6924PIC_6885PIC_6906

| FrontRowShop dress | etorba bag | supermoda24 shoes | nails and colors nails |

PIC_6934PIC_6901PIC_6939PIC_6875PIC_6937

Follow my blog with Bloglovin

Zobacz inne:

7 komentarzy

  1. Bo tak naprawdę, gdy my uwierzymy, że możemy inni też nas zaczynają tak postrzegać. Nagle nasze wyobrażenia o mogę zmieniają się w działania i w rozwój. Gratuluję Ci rozwoju! ;) Piękna sukienka ♥

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *