Sukienki na lato #1

sukienki na lato

Cześć! Przychodzę dzisiaj do Was z treściwym postem, mianowicie: propozycje sukienek na lato (które już przyszło, dość niespodziewanie i z niezłym przytupem) ;) Dzisiaj sukienki ze sklepów zagranicznych, w następnym poście – z dostępnych w Polsce sieciówek :)

Jest lato, jest upał, jest masa kolorów. Czerni mówimy nie! (ok, może nie w całości, ale staramy się ją wyeliminować :D). Może być lekko, zwiewnie, kolorowo i kwiatowo (opcja na dzień), a wieczorem w końcu możemy zaszaleć! Sukienki na lato to oczywista oczywistość! :)

Romwe

collage

Choies

collage1

Sheinside

collage2

Oczywiście, lato to też czas ślubów, a sukienki ślubne można znaleźć w internecie bez problemu :) Mnogość dostępnych teraz krojów i fasonów może przyprawić o zawrót głowy ;) Przeglądając takie cuda aż człowiek ma ochotę na własny ślub (ale spokojnie, do tego jeszcze trooochę czasu) :D W naszej kulturze funkcja druhny nie jest niestety tak popularna, jak np. w Stanach Zjednoczonych, a szkoda – można przecież stworzyć piękną atmosferę, zamawiając takie same sukienki! Kocham ten motyw, kiedy widzę go w filmach czy serialach :) Na tej stronie możecie także trafić na sukienki studniówkowe, ale także i wieczorowe, koktajlowe, letnie, a nawet na Walentynki! Wybór sukienek online jest teraz niesamowity!

Obviously, summer is time of weddings, and nowadays you can find amazing wedding dresses 2014 on the Internet :) The amount of available styles of dresses now could make you dizzy! :D When you browse and see those amazing things, you want to have your own wedding! (be calm, it’s a looong way to go) :D In polish culture, unfortunately, there’s almost no bridesmaids tradition. It’s a pity, because nowadays you can pick the same dresses for all of girls and make amazing atmosphere!  I love it when I watch some movies :) On this site  you can find prom dresses, too, but even evening ad coctail dresses, summer and valentine ones! The amount o dresses available online nowadays is amazing! :)

collage4collage

Zobacz inne:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *