Stara Mydlarnia Poznań

Ostatnio miałam możliwość odwiedzenia (i pokazania Wam!) nowego sklepu sieci Stara Mydlarnia – w Poznaniu, przy ulicy Wodnej 3. Pierwszy raz przechodząc tamtędy nawet nie zauważyłam szyldu, tylko ogromny napis „Yankee Candle” – od razu musiałam wejść do środka ;) A kiedy zobaczyłam, że to właśnie Stara Mydlarnia, nie mogłam odpuścić sobie pytania o możliwość pokazania tego cudnego sklepu na blogu :)
Jeśli ktoś z Was nigdy nie miał okazji odwiedzenia Starej Mydlarni – zachęcam do tego z całego serca! To ogromna uczta dla oczu i nosa :)) Mogłabym przesiedzieć w tym sklepie cały dzień, wąchając wszystko po kolei (a jest tego ogrom!) i zachwycając się co moment czymś nowym. Dostaniecie tam wszystko – od (rzecz oczywista!) przepięknych, ręcznie tworzonych mydełek, płynów do kąpieli, peelingów, balsamów, kremów, masła do ciała, glinek i maseczek na twarz, po prostu znajdziecie tam wszystko! Mam nadzieję, że ta mała wirtualna podróż po sklepie odda choć w części piękno tego miejsca i zachęci Was do odwiedzenia go w przyszłości! :)
xoxo, Sylvieu

Zobacz inne:

9 komentarzy

  1. ciekawe miejsce:) Jeszcze nie byłam w tym sklepie ale na pewno już niedługo odwiedzę :) ciekawie tu u Ciebie :) W wolnej chwili zajrzyj, u mnie konkurs można wygrać biżuterię :) Zapraszam i życzę powodzenia:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *