Najfajniejsze blogi, czyli Share Week 2015

share week 2015

Wpis z kategorii tych najprzyjemniejszych. Bo nie ma dla mnie nic fajniejszego, niż mieć możliwość polecenia Wam super ludzi – Share Week 2015 czas zacząć!

Share Week to jedna z fajniejszych inicjatyw w polskiej blogosferze, zapoczątkowana przez (a jakże!) Andrzeja z jestKultura.pl. Cała akcja polega na polecaniu najfajniejszych blogerów przez.. innych blogerów. Genialne w swej prostocie. W wykonaniu już nie tak bardzo, bo cholernie ciężko jest wybrać tylko te trzy osoby, które znajdą się w zestawieniu. Naprawdę ciężko. Jednak wysokości kwot przelewów zrobiły swoje i wszystko się wyklarowało :D

Oto ludzie, którzy są dla mnie najlepsi na całym świecie. Kolejność alfabetyczna :)

alniac,com

ALNIAC.COM, CZYLI ALICJA ZIÓŁKOWSKA

Młoda w blogosferze, ale jakże genialna! Od samego początku pełen profesjonalizm, świetny wygląd bloga, naprawdę dobre teksty. Jest jedną z tych babek, które uwielbiam za szczerość, pewność siebie i moc przekazu. W gruncie rzeczy, zazwyczaj przy czytaniu jej tekstów czuję się, jakby pomieszkiwała w mojej głowie. I ej, lubi facetów z zarostem. A do tego jest moją mentalną, zagubioną przed laty siostrą!

anonimove.com

ANONIMOVE.COM, CZYLI KACPER OŻÓG

Bloga Kacpra znam od dłuższego czasu, ale regularnie czytam go dopiero od niedawna. Dużo, dużo wpisów o seksie i relacjach damsko-męskich – nic dziwnego więc, że mnie uwiódł ;) Facet zna się na rzeczy i potrafi dać to do zrozumienia w naprawdę mocny sposób – czytanie jego tekstów zazwyczaj kończy się u mnie rumieńcami na twarzy. Wiecie, tymi z kategorii „Nie przestawaj, chcę więcej!”.

joschiego

JOSCHIEGO.PL, CZYLI JOSCHKA KREßLER

Najmłodsza krew w tym zestawieniu. Co nie znaczy, że najgorsza! Ba, Joschka mimo młodego wieku ma tak genialne i lekkie pióro, taką zdolność przelewania myśli na papier, że osobiście mu zazdroszczę. I jego przyszłej dziewczynie też, bo ten facet naprawdę wie, o co nam chodzi. Teksty są w pełni przemyślane, napisane w niesamowicie dobrym stylu. On jeszcze namiesza, zobaczycie!

 

Zobacz inne:

9 komentarzy

  1. A czy masz jakiś przegląd blogerów w wieku 30-40? Coś bardziej dojrzałego ale nadal świeżego…. bo w tym wieku czytanie o seksie 17-latków, może być jedynie ciekawe pod kątem dociekania jak to robi dziś młodzież ;)

  2. Kacpra znam i sama podczytuję, ostatni blog to dla mnie totalna nowość, więc idę nadrabiać zaległości i szukać fajnych miejsc w sieci. Dzięki Share Week można znaleźć wiele perełek i już kilka odnalazłam, może i dzięki Tobie poznam coś nowego i magicznego. No nic… idę szukać! ;-)

  3. A ja dla odmiany powiem, że mnie strasznie wkurza ten cały Anonimek.
    Uważa się za nie wiadomo kogo, zachowuje się jakby pozjadał wszystkie rozumy i udaje boga seksu.
    Marna kopia Kominka. Nawet nazwa podobna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *