Pyszny poniedziałek, wybawca leniwych

Idę o zakład, że w ten poniedziałkowy, znienawidzony przez wszystkich poranek, daleko Wam do myślenia o tym, co zrobić na obiad. A jako, że poranny cykl nosi tytuł NaŚniadanie, dzisiejszy sponsor jest – jak się można łatwo domyślić – powiązany z jedzonkiem :) Dzisiejszy ciekawy link przebija wszystkie!

Poniedziałki mają to do siebie, że nawet po mało męczącym dniu zwyczajnie padamy na twarz i nie chce się nam absolutnie nic. A jeść trzeba. Co robimy w takim wypadku? Albo głodujemy, albo zamawiamy coś na wynos. Nie powiecie, że nie, bo nawet studenci to robią :D Jednak mnie zawsze irytowało to, że w zasadzie nie wiem, jakie restauracje mam dookoła siebie i poszukiwania przez wujka Google wyglądały zazwyczaj mniej więcej tak: „pizza Poznań Rataje”. Odkrywczo, nie powiem.

Jednak od teraz nie trzeba zastanawiać się, czego chcecie poszukać – serwis pyszne.pl zrobi to za Was! Muszę przyznać, że to jedna z fajniejszych rzeczy w Internecie. Jeść każdy musi, i każdy chociaż raz zamawiał coś na wynos. W dzisiejszych czasach wiecznego pośpiechu staje się to coraz bardziej popularne. W czym pomaga pyszne.pl? W wyszukiwarce strony podajecie tylko swoje miasto i adres, i w kilka sekund otrzymujecie kilkanaście (albo i kilkadziesiąt) wyników z restauracjami wokoło Was! Znajdziecie wszystko – pizzę, makarony, sałatki, a nawet sushi. Sama oczywiście nie mogłam się powstrzymać przez wypróbowaniem – wiecie, ile zajęła całość? Wejście na stronę, znalezienie tego, co chcieliśmy przekąsić, zamówienie i dowóz? Równo godzinę. Tyle czasu zajęłaby nam praktycznie sama podróż do miasta! A tutaj proszę, wszystko na tacy, a do tego ceny takie, jak w lokalu! Żyć, nie umierać – nie musisz się dobrze ubierać, malować, jechać, tylko na spokojnie zjesz w domu, niczym się nie przejmując.

Fajną opcją serwisu jest to, że posiadają także aplikację  na Androida – w zasadzie wracając z pracy czy uczelni, siedząc w tramwaju, możecie zamówić jedzenie, będzie jeszcze szybciej. Koniec z nerwami, stresem, pośpiechem. Moim zdaniem pyszne.pl to naprawdę świetny serwis, mający ogromne szanse przebicia w czasach wiecznego biegu.

pyszne

Żeby jeszcze bardziej zachęcić Was do wypróbowania (choć i tak po osobistej próbie polecam z całego serca), mam dla Was konkurs. Sponsor ufundował bon o wartości 50zł do serwisu pyszne.pl – uwierzcie mi, za 50zł z moim M., który jest ogromnym żarłokiem, zamówiliśmy taki zestaw, że nie mogliśmy się później ruszyć :D

Idea konkursu jest bardzo prosta: powiedzcie mi, jakiego dania chcielibyście spróbować i dlaczego. Małże, ślimaki, a może coś z kuchni azjatyckiej? Czekam na Wasze odpowiedzi z uzasadnieniem, ślijcie na adres: konkurs@sylvieu.com :) Konkurs trwa 14.04. 2014r. Poza tym fajnie by było, jakbyście polajkowali fanpage sponsora: KLIK (i ewentualnie mój: KLIK).

Uwaga: Bony można zrealizować tylko zamawiając jedzenie online w serwisie Pyszne.pl, w restauracjach, które posiadają w ofercie płatność online oraz które dowożą jedzenie pod adres wpisany przez zwycięzcę. Należy to sprawdzić podając adres dostawy na stronie pyszne.pl.

 

Chciałbyś zostać kolejnym sponsorem cyklu NaŚniadanie? Pisz: contact@sylvieu.com

Zobacz inne:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *