Prasówka #1

Cześć! Dzisiaj zaczynamy na blogu nowy cykl, dzięki któremu dowiecie się, co w Internecie piszczy. Linki do fajnych stron, zapowiedzi wszelakich nowości, inspiracje – z każdego rodzaju, od babskich rzeczy zaczynając, na najbardziej geekowych kończąc. Prasówka będzie ukazywała się dokładnie co tydzień, więc świeże informacje będzie mieć podawane na bieżąco :)

 —

  • News dnia: Wiedźmin od Bagińskiego potwierdzony! Tomasz Bagiński, twórca znanej chyba wszystkim „Katedry” będzie reżyserował film fabularny na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego. Potwierdzoną informacją jest już to, że będzie to normalny film, nie animacja. Trzymam kciuki, oby wyszło z tego naprawdę coś!
  • Jak wyglądasz w świetle UV. Jestem osobą, która nigdy nie przejmowała się myśleniem o kremie z filtrem. Dość ciemna karnacja, szybka opalenizna, brak jakichkolwiek poparzeń – wiem, będę żałować na starość, ale zwyczajnie się nad tym nie zastanawiałam. Ten krótki filmik dał mi sporo do myślenia.
  • Najnowszy, 35-minutowy gameplay Wiedźmin 3: Dziki Gon. Część z tego demo była znana już wcześniej, ale i tak miło się ogląda. Jednak to, co zostało pokazane świeżo – WOW! W okolicach premiery chętnie przygarnę nowy komputer i samą grę, bo zapowiada się po prostu obłędnie!
  • Timeline ze wszystkimi wcieleniami Doctora Who. W końcu premiera 8 sezonu już jutro! Nie mogę się doczekać, aż obejrzę nowego Doctora w akcji :) Rzecz w linku idealna dla dokładnego ogarnięcia regeneracji, bo można się pogubić :)

Chcesz podrzucić informację prasową, fajny link albo pokazać swój produkt w Prasówce? Pisz tutaj albo na contact@sylvieu.com.

Zobacz inne:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *