Chcesz podbić świat? Zrób to!

Każdy chce zmienić świat. Każdy chce zostać zapamiętany. Każdy chce zrobić coś, za co ludzie przybiją mu piątkę. Tylko się boi.

Żeby podbić świat, musisz najpierw uwierzyć, że możesz to zrobić. Nikt nie każe Ci od razu wynaleźć lek na raka albo opatentować nową technologię, więc nie bój się małych, nawet najmniejszych kroków. Ale zacznij od siebie.

Spójrz na siebie z innej strony. Zrób coś, co pomoże Ci uwierzyć we własne siły. I polubić siebie samego. Znajdź sposób, dzięki któremu pokochasz to, że jesteś kim jesteś.

Odkryj siebie. To pomaga osiągnąć wiele, bo doskonale wiesz, na ile Cię stać. Zrób to i idź do przodu! Zabij strach i zrób coś, czego jeszcze nigdy nie zrobiłeś!


Te zdjęcia to mój mały hołd dla wiary we własne możliwości. Oglądając je czuję się pewnie, bo widzę osobę, która się nie boi. Niczego.

photos: Satyr | hair: Studio Urody Ekstraktt

_DSC2475_DSC2391_DSC2361-Edit

Zobacz inne:

13 komentarzy

  1. Świetne zdjęcia! Robisz ogromne postępy i to po kolei w wielu rzeczach, których się łapiesz w życiu. Podziwiam za determinację, wiarę we własne umiejętności i ciągłą walkę, bo to doprowadziło Cię do miejsca, w którym jesteś teraz, a teraz jesteś szczęśliwa dzięki swoim zainteresowaniom, brawa i ogromny ukłon z mojej strony, inspirujesz :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *