Panowie, którzy zrobią Ci dobrze #1

Dzisiaj każdemu przydałoby się coś mocniejszego. Dla ukojenia nerwów przy poniedziałku i dla uczczenia zakończenia znienawidzonego miesiąca, jakim jest listopad (a jak powszechnie wiadomo – listopad jest zbiorem poniedziałków z całego roku!). Dlatego przychodzę z pomocą. Szczególnie miłą dla pań.

Niech podniesie do góry rękę ta z Was, która nie spędza czasami długich godzin, przeglądając po kolei zdjęcia ulubionych aktorów/piosenkarzy/celebrytów (niepotrzebne skreślić, potrzebne dopisać). O, widzę las rąk. Piąteczka. Też zdarza mi się zgubić kawałek czasu w (tak krótkiej) dobie. Aczkolwiek nie znam lepszego sposobu na prokrastynowanie, niż przeglądanie zdjęć ładnych facetów (ewentualnie pań, w zależności od preferencji). No hej, kto nie lubi patrzeć na ładnych ludzi?

Ja lubię.

Nawet bardzo.

I zawsze tłumaczę to sobie faktem, iż jestem estetką. To dobry argument dla własnego sumienia – żeby Was nie gryzło, kiedy będziecie wzdychać do zdjęć jak za czasów podstawówki, patrząc na plakaty Backstreet Boys :D

A więc, drogie Panie – przed Wami (subiektywny!) zbiór panów, którzy zrobią Wam dobrze.

[Pro tip: klikajcie w linki. Tam znajdziecie ładnych panów w wersji ruchomej]

1. Ian Somerhalder

ian somerhalder

Gdzieś z tyłu głowy ciągle tli mi się nadzieja, że jeszcze kiedyś będę się tak nazywać. Pomimo tego, że kilka razy dziennie musiałabym guglować, czy dobrze się podpisałam.

Taka mina, ten uśmiech, TO.

2. Dylan O’Brien

dylan obrien

Wiem, tutaj mogą pojawić się głosy, że lubię facetów, którzy wyglądają, jakby chodzili jeszcze do liceum. Jakby to powiedzieć… Tak jest. W zasadzie Dylan to dla mnie ucieleśnienie ideału faceta :D

Słodki geek w okularach, pocieszny Stilinski z Teen Wolf, TA mina.

3. Tyler Hoechlin

tyler hoechlin

Uh, zabiłabym za te zielone oczy. Mimo tego, że normalnie za takimi nie przepadam. Obłędnie charakterystyczna uroda i niesamowity uśmiech, mniam!

Tak, proszę pana.  Uśmiechaj się do mnie częściej. Niby badass, ale nie do końca.

4. Joseph Gordon-Levitt

joseph gordon levitt

Niby nie jest książkowym przykładem ciacha, ale ma w sobie coś takiego, że… no, wiecie. Zresztą, spójrzcie:

awww, awww2, awww3.

 5. Robert Downey Jr.

robert downey jr

Tego pana przedstawiać nie trzeba. W zasadzie to chyba jedyny facet, który faktycznie wygląda dojrzale, a ja nadal do niego wzdycham. Czy można nie wzdychać do Roberta?

Czuję niepokojące rzeczy w ciele, widząc TO. Tutaj przytakuję. A tutaj proszę o więcej.


Jeśli Ci się podobało, możesz dać lajka tutaj, nie obrażę się. Na prywatnym profilu też wrzucam fajne rzeczy.

Zobacz inne:

24 komentarze

  1. Trafiłam na tę stronkę tak z rana, przez przypadek, nie szukając przyjemności. Ale się na chwilę zawiesiłam… Na mnie tak magnetycznie działa Ryan Gosling – to nr 1, potem Keanu Reeves, pewnie jeszcze ktoś, ale nie pamiętam teraz. A z naszych polskich aktorów Marcin Dorociński (polecam zobaczyć go w scenie, jak tańczy jezioro łabędzie w filmie „Serce serduszko”) i Marek Bukowski. A z kobiet takie magnetyczne są dla mnie Julia Kijowska i Olga Bołądź (przepraszam z góry, jeśli wzbudzę czyjeś oburzenie moimi preferencjami). Ale nie lubię wpatrywać się w zdjęcia tych ludzi. Oni mnie fascynują, jak mówią, jak patrzą, czyli lubię ich oglądać w filmach, w akcji, wtedy ujawnia się cały ich urok i to coś…

  2. EEE to ja chyba jakaś dziwna jestem, bo zestaw Panów jakoś nie w moim guście. Ja stara jestem, ja się lubię pogapić na Ryana Goslinga, Bena Afflecka ( z czasów J.LO ) czy o zgrozoooo Bruca Willlisa ( wiem dziadzio już ale miał dobre czasy oj miał ) no i na koniec mojego zestawienia Vin Diesel (mniam)

      1. Och lista jest dużo dużo dużo dłuższa ale ogólnie widzę że masz słabość do takiego rypu urody który mi.nic nie robi.choć żaden z panów brzydki nie jest.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *