Wszyscy jesteśmy słoikami!

pizzaportal

No ej, kto nie jest? Nie mam pojęcia, czemu to określenie jest odbierane negatywnie, bo kto nie kocha domowego jedzenia? Taka jest najprawdziwsza prawda – wszyscy jesteśmy słoikami!

Jeśli ktokolwiek z Was nigdy, przenigdy nie przywiózł z domu chociaż najmniejszej porcji jedzenia, zgłoście się proszę. Chcę Was poznać. Serio. Bo na chwilę obecną nie znam chyba absolutnie żadnej takiej osoby. Albo obracam się w takim towarzystwie, które kocha jeść i żarełko zrobione przez matulę (albo jeszcze lepiej, przez babcię!) to rzecz dla nich święta. Dla mnie zresztą też.

Nie powiecie mi chyba, że nie lubicie takiego domowego jedzenia. Kojarzy się najfajniej jak się tylko da, możecie znaleźć tam smaki dzieciństwa, a do tego to nie Wy staliście pół dnia nad przygotowaniem. To dlatego taki ogrom z nas po wizycie w domu przywozi ze sobą jedzonko. W sumie, co jest w tym złego? Wiem, są ludzie, którzy lubią gotować – ale nie zawsze jest na to czas, a kiedy masz w zapasie domowe zamrożone pierogi albo pyszne leczo, jesteś ustawiony.

Dobra, ale co robisz, kiedy zbliża się koniec tygodnia, domowe zapasy z weekendu już się skończyły, a Ty nie masz za grosz ochoty stać nad garami? Sprawa oczywista: jedzonko na telefon. Najczęściej pizza, bo jakoś najwygodniej. Pewnie większość z Was zna serwis do szybkiego znajdowania pobliskich restauracji: PizzaPortal.pl. Ale czy wiecie, że…

6

Mają teraz nową funkcję? Jeśli mieszkacie w akademiku, albo nawet siedzicie na uczelni i macie długie okienko, a za oknem taka pogoda, że nie ma mowy o ruszeniu się gdziekolwiek: dzięki temu serwisowi zamówicie jedzenie nawet tam! Wchodzicie po prostu na studencką podstronę: student.PizzaPortal.pl, wpisujecie, gdzie jesteście i automatycznie dostajecie zbiór wszystkich pobliskich knajp. Zamawianie żarełka na wynos wchodzi na wyższy level ;) I zobaczcie, jakie to proste:

Wybierasz po prostu, co chcesz wszamać (wskazówka na przyszłość: hawajska to moja ulubiona) :D
Wybierasz po prostu, co chcesz wszamać (wskazówka na przyszłość: hawajska to moja ulubiona) :D
Podajesz swoje dane, płacisz i...
Podajesz swoje dane, płacisz i…
collage
…kulturalnie czekasz z zegarkiem w ręku. Co do minuty. Awesome.

Wiadomo, to portal dla wszystkich. Jeśli jednak jesteście studentami, to korzystajcie, bo w tym tygodniu jest 15% zniżki :)

A jeśli chcielibyście złapać mały rabat w wysokości 10zł, to piszcie na konkurs@sylvieu.com. 5 pierwszych osób zgarnie kod ;)

* wpis powstał we współpracy z PizzaPortal.pl

Zobacz inne:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *