Celebrity, czyli coś dla prawdziwych kobiet

Z rana mam dla Was wpis modowy. W końcu nie samymi tekstami człowiek żyje, nie? :)

Jeśli jesteś kobietą i uwielbiasz buty, a tym bardziej te, gdzie liczy się jakość – zostań, bo to coś dla Ciebie. Jeśli jesteś facetem i chcesz wiedzieć, co może pokochać Twoja kobieta – również zostań. Bo marka Celebrity to idealny przykład tego, jak spełniać oczekiwania klientów. Wiedzą, że dużo osób coraz bardziej rozumie, że ważna jest jakość produktów – mamy powoli dość sieciówek, których rzeczy rozpadają się po kilku założeniach. Pragniemy czegoś, co jest piękne, uniwersalne i starczy na dobre lata.

Celebrity to zapewnia. Jest to polska, rodzinna marka, której historia sięga 2001 roku. Stawiają na jakość materiałów i wykonania, dzięki czemu osiągają sukcesy, nawet na rynku zagranicznym. Wysokiej jakości materiały, udział w najważniejszych wydarzeniach świata mody oraz doświadczenie sprawiają, że produkty oferowane przez Celebrity tworzone są w zgodzie z najwyższymi standardami światowymi oraz trendami.

Miałam zaszczyt zostać zaproszona na otwarcie pierwszego butiku marki Celebrity w Polsce. Oficjalne otwarcie odbyło się 26 lutego w poznańskim Starym Browarze. Niesamowita atmosfera, przemiła obsługa klienta, świetny wystrój. A kiedy w takim otoczeniu kobieta widzi dziesiątki pięknych par butów to wie, że jest w raju. Ostatnio kolejny butik został otwarty w Warszawie, w Domu Mody Klif. Jeśli więc jesteście z Poznania albo z Warszawy – zaglądajcie koniecznie. A jak nie jesteście, to wpadajcie na stronę internetową Celebrity :)

Ze swojej strony chciałam bardzo podziękować za zaproszenie na taki event :)

celebritycelebritycelebrity

Zobacz inne:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *